МІНЬЙОНИ

Illustration

МІНЬЙОН

Ох вже ці міньйони! Улюбленці всіх діточок будь-якого віку!
Дорогі батьки, готові дізнатися таємне бажання своєї дитини перед днем народження? Кожен малюк мріє побачити у себе на дитячому святі завзятого, трохи незграбного і дуже харизматичного персонажа-міньйона!
Ці хлопці те, що треба! Вони одягнені в блакитні комбінезончики і носять окуляри для плавання. У цих хлопців є своя "родзинка" - любов до відеоігор і бананів.
Ці казкові жовтенькі герої змусили всіх полюбити себе за непередбачуваність, оптимізм і за те, що вони базікають без угаву.
Коли до вас приїдуть персонажі в стилі Кевіна і Стюарта, вони організують для дітей веселу програму! Кевін збере всіх діточок і відправиться з ними на пошуки Лиходія! А пошуки Лиходія будуть супроводжуватися веселими іграми, конкурсами та піснями.
Варто зазначити, що такі аніматори дуже популярні для діточок від 3-х років.
Ви можете замовити міньйонів на день народження, дитяче свято, дорослий корпоратив (якщо на корпоративі будуть малюки, ми із задоволенням допоможемо вам і вашим дітям по-своєму повеселитися), хрестини - це гарантія того, що ви з посмішкою на обличчі будете згадувати цей захід .
Не прогав свій момент! Успей замовити аніматорів в Києві до себе на свято!

8

Роки на ринку

1500+

Щасливі клієнти

25

Віддані аніматори

Made with