ФІКСИКИ

Illustration
Illustration
Illustration

ФІКСИКИ 

Якщо у вас є маленька дитина, то ви обов'язково знаєте, хто такі Сімка і Нулик. Ці маленькі друзі найкращі помічники у вихованні дітей.
Аніматори фіксики з великим задоволенням допоможуть урізноманітнити ваше дитяче свято і показати дітям багато чого цікавого і повчального!
Костюми наших професіоналів виглядають так, ніби вони тільки що зійшли з екранів телебачення! Наші персонажі повністю відповідають їх мультяшним героям, вони такі ж яскраві і модні.
Розумні і забавні Фіксики на день народження дитини організовують ігри та конкурси серед всіх гостей.
Команда фіксиків на святі виступають не нудними педагогами, а стають близькими друзями для дітей з пізнавальними і інтелектуальними іграми. Не думайте, що ми прийдемо тільки навчатися, ні! А додаткові веселощі ми забезпечуємо танцями, піснями, складанням віршів, розповіданням цікавих історій і демонстрацією фокусів!
Нулик і Сімка готові прийти до вас куди завгодно: на день народження, дитяче свято, дорослий корпоратив (якщо на корпоративі будуть малюки, ми із задоволенням допоможемо вам і вашим дітям по-своєму повеселитися), хрестини.
Яким дітям будуть цікаві такі персонажі?
Зазвичай аніматорів фіксиків замовляють для дошкільнят, у віці від 3 - 9 років. У цей період дитина дуже цікава і активна.
Організація дитячих свят "CHIPnDALE" зробить так, що про цей день буде з посмішкою згадувати і дитина, і дорослий!

8

Роки на ринку

1500+

Щасливі клієнти

25

Віддані аніматори

Made with