ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ

Illustration
Illustration
Illustration

ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ

Дитячий "Щенячий патруль" в Києві від організації дитячих свят "CHIPnDALE"!
"Вперед, патруль!" - з таким девізом працюють наші аніматори, коли відправляються на виконання чергової рятувальної місії!
Знамениті на весь світ цуценята Гонщик Чейз і його чарівна подружка Скай із задоволенням проведуть свято вашої дитини і її маленьких гостей на "ура"!
Давайте ближче познайомимося з цими друзями!
Гонщик Чейз - вівчарка, він же глава команди.
Скай - єдина дівчинка в команді і, вона ж, першокласний льотчик.
Хочете стати частиною команди "Щенячий патруль"? Стати таким же відважним, добрим і завжди приходити на допомогу тим, хто цього потребує?
P.S: запрошуйте наших героїв - аніматорів до себе на свято!
Ми розробили спеціальні ігри та конкурси для діток. Вони допомагають виявляти особливі навички, правильно реагувати на різні труднощі і вирішувати їх самостійно. Але і це ще не все! Ми будемо не тільки вчитися, а й веселиться!
Для кого розрахована програма?
Аніматори - цуценята добре підходять для малюків будь-якої вікової категорії, а також, як для дівчаток, так і для хлопчиків.
Куди можна запросити таких персонажів?
Ви можете замовити аніматорів "Щенячий патруль" на день народження, дитяче свято, дорослий корпоратив (якщо на корпоративі будуть малюки, ми із задоволенням допоможемо вам і вашим дітям по-своєму повеселитися), хрестини - це гарантія того , що ви з посмішкою на обличчі будете згадувати про святкування.
Не прогав свій момент! Встигни замовити аніматора в Києві до себе на свято!
Організація дитячих свят "CHIPnDALE" поспішає до вас на свято!

8

Роки на ринку

1500+

Щасливі клієнти

25

Віддані аніматори

Made with