СВИНКА ПЕППА

Illustration
Illustration
Illustration

СВИНКА ПЕППА

Скільки б вам років не було, ви все одно будете знати про мультфільм “Свинка Пеппа”. Чому?
Сьогодні, Пеппа і його братик Джордж популярні персонажі серед діточок. Симпатичне звірятко зуміло завоювати мільйони дитячих сердець і не залишила байдужими і їх батьків.
Що вам потрібно знати про Пеппу та Джорджа?
Аніматори - Пеппа і Джордж - справжні "запальнички". Вони життєрадісні, яскраві і навіть трошки пустотливі. Ці хлопці завжди готові прийти, приїхати, прибігти і навіть прискакати на свято до вашого малюка. Але не просто прийти як гість, а самим створити святкову атмосферу для вас. Милі тваринки підготують для вас захоплюючу і веселу програму, де кожна дитина зможе розкрити свій талант.
Куди можна запросити таких персонажів?
Ви можете замовити Пеппу і його братика на день народження, дитяче свято, дорослий корпоратив (якщо на корпоративі будуть малюки, ми із задоволенням допоможемо вам і вашим дітям по-своєму повеселитися), хрестини - це гарантія того, що ви з посмішкою на обличчі будете згадувати цей захід.
Маленькі гості, підлітки і навіть дорослі будуть невтомно співати і танцювати, стрибати, брати участь в різних квестах і конкурсах.
Замовити мультяшних свинок на свято в Києві ви можете в компанії "ChipnDale".
Рекомендуємо замовляти цього мультяшного персонажа до діток молодшого віку і просто для тих, хто любить дивитися цей мультик.
Тому відсвяткувати своє свято в стилі Свинки Пеппи буде понад весело, яскраво, нестандартно!
Ми вже готові веселити вас і вашу дитину, а ви?

8

Роки на ринку

1500+

Щасливі клієнти

25

Віддані аніматори

Made with