ЧЕРЕПАШКИ НІНДЗЯ

Illustration
Illustration
Illustration

ЧЕРЕПАШКИ НІНДЗЯ

Ви готові до активного свята в стилі черепашок-ніндзя? Організація дитячих свят "CHIPnDALE" готова організувати день народження вашої дитини веселим і незабутнім!Черепашки ніндзя - це персонажі з мультяшного серіалу, який відомий по всьому світу. На цьому мультфільмі виросло не одне покоління хлопчиків і було знято багато фільмів і серіалів та створено безліч захоплюючих ігор.
Заводні аніматори влаштують на святі не менш заводну програму. Варто зазначити, що програми створюються індивідуально під кожну вікову категорію дитини. Ми гарантуємо, що сюжет свята відбудеться із захоплюючих ігор і конкурсів, танців і пісень, боєм з лиходіями і багато чого іншого.
У наших аніматорів-героїв великий запас енергії, тому, нудьгувати явно ніхто не буде.
Ну і найголовніше для батьків - це безпека дитини. Про це ми подбали дуже ретельно, адже ми розуміємо, як це для вас важливо. Кожен аніматор спеціально навчений і знає, як тримати дитину в полі зору.
Такі супергерої користуються великим попитом у дітей віком від 3-х до 13 років.
Скільки б років не було дитині, по зовнішньому вигляду цих популярних персонажів дізнаються всі дошкільнята.
Ці милі але відважні герої із задоволенням покажуть юнійї публіці, як вони бездоганно володіють мечами, бойовими прийомами і багато чим іншим.
Куди можна запросити таких аніматорів?
Замовити черепашок ніндзя в Києві можна в будь-яку точку міста:
- на день народження;
- дитячий ранок;
- дорослий корпоратив (якщо на корпоративі будуть малюки, ми із задоволенням допоможемо вам і вашим дітям по-своєму повеселитися);
- хрестини.
Замов наших дитячих аніматорів - влаштуй сюрприз своїй дитині!

8

Роки на ринку

1500+

Щасливі клієнти

25

Віддані аніматори

Made with